طراحی سایت


طراحی سایت

چرا طراحی سایت ؟

امروزه یکی از بهترین روش های معرفی کسب و کار و تبلیغات، طراحی سایت می باشد. مدیران شرکت ها، تاجران، سرمایه گذاران، مراکز آموزشی و تفریحی، پزشکان، فروشگاه ها و خیل عظیمی از اصناف مختلف که تعداد آن ها روز به روز رو به فزونی می رود و نمی توان در این مطلب نام تمامی آن ها را ذکر نمود، همه و همه به نوعی به داشتن یک وب سایت خوب و جذاب از لحاظ طراحی گرافیکی، تولید محتوا، سئو و بهینه سازی، همراه با پشتیبانی قدرتمند و البته به زبانی ساده و طراحی خاص، در عین حال قابل فهم، نیازمند هستند. داشتن یک سایت خوب، به معرفی هر چه بیشتر چیزی که شما در آن مهارت دارید و از آن کسب درآمد می کنید، بسیار مهم است؛ زیرا وب سایت قابلیت منحصر به فردی دارد که آن را از روش های تبلیغاتی دیگر متمایز می سازد و آن جهانی بودن و در هر زمان در دسترس بودن آن نزد کاربران سراسر دنیاست.
امروزه صنعت طراحی سایت، باعث شده ارتباطات به نوع دیگری و به شکلی متفاوت رنگ و بوی تازه ای به خود بگیرند. اخبار روز دنیا سریعا مخابره شده، از اتفاقات و مسائل اجتماعی روز با خبر می گردیم، از نتیجه مسابقه فوتبالی که در آن سر دنیا برگزار شده بدون اینکه دسترسی به رادیو و تلویزیون داشته باشیم، در لحظه مطلع می گردیم و یا در کمال آرامش در حالی که در کنار استخر شخصی خود آرمیده ایم، در صفحه شخصی دوستمان خبری منتشر شده که بسیار برای او خوشحال می شویم. این ها همگی بخشی کوچک از خدمات عظیمی است که وب سایت به ما ارائه می دهد.

طراحی سایت
طراحی سایت
طراحی سایت

و اما سایتی نو برای شما چه خواهد کرد؟

سایتی نو با سال ها تجربه در زمینه طراحی و تولید انواع وب سايت های تجـاری و شخصی با در اختیار داشتن تیم تحلیلگر و مشاور در کنار مهندسین نرم افزار و گرافیست ها به عنوان یکی از بهترین مجموعه های پیاده سازی و طراحی سایت آماده ارائه خدمـات به شما هموطنان گرامی می باشد.
تیم طراحی سایت و گروه مهندسی حرفه ای و با تجربه ما آماده است تا خدمات طراحی سایت و بهینه سازی سایت و سئو را بر اساس سلایق و نظرهای مشتریان به بهترین نحو انجام دهد.گروه طراحی سایت سایتی نو  با پشتوانه ای از علم، با به کارگیری بهترین الگوریتم های روز دنیا سعی دارد قویترین و بهترین سیستم مدیریت محتوا در طراحی سایت را در اختیار مشتریان عزیز طراحی سایت قرار دهد.

طراحی سایت

قالب های آماده سایتی نو :

شما می توانید برای سفارش وب سایت خود از قالب های آماده ما که در بخش فروشگاه سایت موجود هستند، استفاده نموده و یکی را به دلخواه معرفی نمایید تا طراحی سایت شما را با هزینه ای اندک آغاز نماییم. در صورتیکه هیچکدام از قالب ها نیاز شما را بر آورده نکرد و یا خواستید یک قالب اختصاصی متناسب با فعالیت و نیازتان داشته باشید، می توانید با خیال راحت طراحی سایت خود را به متخصصین سایتی نو بسپارید. تیم طراحی ما با بهترین و جدیدترین تکنولوژی روز دنیا طراحی سایت و یا فروشگاه اینترنتی شما را بر عهده گرفته و در صورت در خواست نیز آن را سئو و بهینه سازی خواهد نمود. البته برای داشتن یک سایت خوب در کنار تکنولوژی، گرافیک هم دارای اهمیت می باشد. در این زمینه هم هیج جای نگرانی نیست و گرافیست های ما ایده های بسیار خوبی را برای شما در نظر گرفته اند !

مراحل انجام کار طراحی توسط تیم ما :

۱ – نیاز سنجی : ابتدا با توجه به زمینه فعالیت شما بررسی می کنیم وب سایت شما چه آیتم هایی را نیاز دارد. این فرآیند بین شما و ما انجام می شود تا به صورت کامل خواسته ها و نیاز های وب سایت شما مشخص گردد.

۲ – تحلیل و تخمین هزینه : پس از بررسی اولیه نیاز های وب سایت و تحلیل آن توسط تیم طراحی وب سایت سایتی نو هزینه طراحی آن را می شود و در صورت توافق، قراردادی جهت شروع پروژه منعقد می گردد.

۳ – شروع طراحی سایت : ابتدا کد نویسی قالب سایت با جدیدترین متد روز دنیا و با توجه به نیاز های مشخص شده آماده  شده و سپس طراحی گرافیکی بر روی قالب پیاده سازی می شود.

۴ – آماده سازی نسخه آزمایشی : در این مرحله یک طرح اولیه از سایت شما جهت بررسی را ه اندازی می شود که شما می توانید تغییرات ظاهری و محتوا را اعمال نمائید.

۵ – راه اندازی وب سایت : پس از تغییرات بر روی نسخه آزمایشی  سایت، راه اندازی کامل انجام شده و به موتورهای جستجوی گوگل ، یاهو ، بینگ و … معرفی می گردد.

طراحی سایت
در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید