سامانه پیام کوتاه


سامانه پیام کوتاهReviewed by سایتی نو on Feb 19Rating:

سامانه پیام کوتاه

سامانه پیام کوتاه بستری تحت وب جهت ارسال و دریافت پیامک با شماره های مجازی می باشد. سامانه پیام کوتاه smscenter از سال ۱۳۸۹ در خدمت شما عزیزان می باشد.در این مدت سعی بر آن شده تا بهترین و کاملترین سامانه پیام کوتاه امکانات با تمامی اپراتور های ۱۰۰۰،۲۰۰۰،۳۰۰۰،۵۰۰۱،۵۰۰۹،۰۲۱،۰۲۶ درخدمت شما عزیزان باشیم.سامانه پیام کوتاه

 برخی از ابزارهای سامانه پیام کوتاه

ارسال پیامک صوتی :  یکی از جدیدترین امکانات سامانه , ارسال پیامک صوتی می باشد . شما می توانید پیام خود را به صورت صدا ضبط نموده و ارسال نمائید , این نوع ارسال بسیار تاثیر گذار می باشد.

ارسال ویژه کشوری : در این نوع ارسال امکان انتخاب استان و شهرهای زیرمجموعه از روی نقشه با تفکیک بسیار بالا و همچنین امکان انتخاب سه رقم اول پیش شماره های خطوط ثابت و اعتباری را می دهد.

ارسال کد پستی : در این ارسال به دو صورت , انتخاب کد پستی محله از روی سامانه و یا وارد کردن دستی کد پستی منطقه مورد نظرمی توان اقدام به ارسال پیامک به تفکیک حتی تا یک خیابان نمود.

ارسال بر اساس سن و جنسیت : امکان ارسال به تفکیک بانوان و آقایان بر اساس سن افراد امکان بسیار خوبیست برای مشاغلی که می خواهند به صورت هدفمند پیام و تبلیغات خود را به قشر خاصی از جامعه برسانند.

ارسال زیر دکل مخابرات : این امکان توسط اپراتور ایرانسل ارائه می گردد و کاربر می تواند با مشخص نمودن منطقه پیام های خود را به افرادیکه درهمان لحظه در پوشش دکل های این اپراتور می باشد ارسال نماید.

ارسال ورزشی : دراین بخش سامانه بانک شماره های طرفداران تیم های محبوب پرسپولیس و استقلال قرارگرفته و کاربر می تواند اقدام به ارسال پیام , سوالات و یا مطالب مرتبط ورزشی نماید.

ارسال به بلک لیست : این ابزار امکان ارسال به شماره هایی که در لیست سیاه قرار دارند و پیامک تبلیغاتی دریافت نمی کنند را فراهم می نماید , این ارسال مناسب تبلیغات نبوده و جهت ارائه خدمات می باشد.

بانک مشاغل : سامانه جامع پیام کوتاه دارای بانک مشاغلی قدرتمند از اکثر اصناف موجود در کشور می باشد که کاربران عزیز می توانند درجهت تبلیغاتی هدفمند از این ابزار سودمند استفاده نمایند.

پاسخگوی هوشمند : همان طور که از نام آن پیداست، می توان در سامانه پیامی از پیش تعین شده همانند شماره تماس یا آدرس را تعریف نمود تا در صورت دریافت آن پیام پاسخ مربوطه ارسال گردد.

نظر سنجی و قرعه کشی : این ابزار امکان برگزاری نظر سنجی و یا قرعه کشی را فراهم می نماید در صورت نیاز پس از نظر سنجی اقدام به قرعه کشی نمائید, این فرآیند به صورت خودکار انجام می گردد.

ارسال زماندار : این ابزار جهت ارسال پیام در یک تاریخ مشخص ویا به صورت دوره ای می باشد در صورتیکه قصد ارسال پیام هایی نظیر تبریک تولد را دارید این ابزار بسیار سودمند می باشد.

وب سرویس : وب سرویس امکانی را برای شما فراهم می سازد تا بتوانید از طریق وب سایت و یا نرم افزارهای کاربردی خود ارسال و دریافت پیامک داشته باشید.بطور مثال در هنگام خرید در فروشگاه اینترنتی به خریدار پیام ارسال گردد.

گزارش پیام ها : این ابزار امکان دریافت گزارش از پیام های ارسالی و دریافت شده به طور کامل و دقیق را فراهم می نماید تا کاربران با خیالی آسوده از وضعیت تمامی پیام های خود مطلع گردند.

 

 با مراجعه به سایت www.smscenterco.com اطلاعات بیشتری کسب نمائید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 1 =