ساخت موشن گرافیک


موشن گرافیک چیست؟

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و پیدا شدن سر و کله نرم افزار های قول پیکر در زمینه ساخت انیمیشن های سه بعدی و صنعت جان بخشیدن به اشیاء، استفاده از ایده های بصری و تبلیغات به وسیله ساخت تیزرها و ویدئوها باعث آن شده تا مدیران و صاحبان مشاغل دست به کار شده و از این روش تبلیغاتی نوپا برای معرفی کالا، خدمات و یا محصولات خود استفاده نمایند. کار بلدان تلفیق هنر، تبلیغات و تکنولوژی نام این حرفه جذاب و پول ساز را موشن گرافیک نهاده اند. یکی از خدماتی که ما نیز ارائه می دهیم، ساخت موشن گرافیک است.

ساخت موشن گرافیک

ساخت موشن گرافیک ( Motion Graphic ) هنری است بسیار مفهومی و در عین حال، بازخوردی بی مثال را در عرصه تبلیغات اینترنتی و تلویزیونی داراست که اکثرا به خاطر ذوق و سلیقه ای که طراح و کارگردان در آن خرج کرده اند در هر بار پخش از رسانه، بیننده را بر پای آن میخ کوب می کند. در کل این هنر ایجاد تصاویر متحرک ( موشن گرافیک ) که در زمان های دور آن را با نام کارتون می شناختیم، با این تفاوت که کارتون دنباله دار و داستانی است، ولی موشن گرافیک معمولا از ۶۰ ثانیه تجاوز نمی کند و روزمره در حال تکرار است، روز به روز در حال پیشرفت بوده و یکی از بزرگترین روش های تبلیغات حال حاضر محسوب می شود.

ساخت موشن گرافیک
موشن گرافیک یعنی زندگی ،
ساخت موشن گرافیک

موشن گرافیک در بر گیرنده نرم افزارهای زیر است :

۱ – Adobe After Effects
۲ – Adobe Premier
۳ – Autodesk Combustion
۴ – Autodesk Maya or 3DS Max
۵ – Apple Motion 3
۶ – Final Cut pro
۷ – Avid Xpress

به وسیله نرم افزار های فوق حرفه ای بالا می توان زیباترین و کاربردی ترین فضاهای گرافیکی را برای ساخت موشن گرافیک ایجاد و برای ارائه تبلیغات سودمند از آن ها بهره مند شد.

خدمات ما در زمینه ساخت موشن گرافیک

گروه هنری سایتی نو با بهره گیری از نیروی جوان، با استعداد و خوش آتیه خود با نگرشی نو و استفاده از ایده های خلاقانه، مشاوره خود را در مورد نحوه کار و چگونگی تعیین سناریو و همچنین نوع درخواست با شما عزیزان آغاز خواهد نمود و پس از مشخص شدن تمامی المان های لازم در مورد ساخت انیمیشن تبلیغاتی شما، کار ساخت آن را آغاز نموده و نهایتا ظرف مدت زمان مشخصی که با شما توافق نموده، کار را به اتمام می رساند و قبل از تهیه خروجی نهایی یک نسخه آزمایشی از موشن گرافیک ساخته شده را به شما نشان خواهد داد که در صورت نیاز ، اصلاح نموده و موشن گرافیک نهایی تحویل شما خواهد شد.

ساخت موشن گرافیک
در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید