تحریم دامنه های بین المللیReviewed by سایتی نو on Jul 20Rating:

تحریم دامنه های بین المللی

باز تحریم ! بله از ۲۷ تیر ماه نود شش رجیسترار ریسلو ( hostcontrol / هاست کنترل ) تحریم دامنه های بین المللی کاربران ایران را آغاز نمود . این تحریم از قبل طی ایمیل به شرکت ها و نمایندگان و کاربران ایرانی اعلام شده بود و کاربران ایرانی که از دامنه های بین المللی استفاده می نمایند نهایتا تا ۲۷ شهریور فرصت دارند تا دامنه های خود را از این شرکت منتقل نمایند و از تاریخ فوق ریسلو همکاری خود را با کاربران ایرانی قطع خواهد نمود.
متن ارسالی توسط رسلو :

Starting July 18, 2017, resellers, customers, and contacts that are subject to policy restrictions cannot

Create new accounts
Create new products
Transfer domain names to our platform

As of August 18, 2017, pricing of services and products subject to policy restrictions will be increased significantly. This will affect the pricing of

Renewal of existing products
Getting domains out of redemption

As of November 18, 2017, they cannot

Renew existing products
Add funds to their account balance

ترجمه :
از ۱۸ جولای ۲۰۱۷ نمایندگان ، مشتری ها و مخاطبین ( ایرانی ) تحت سیاست های تحریم قرار می گیرند. و امکان ساخت مشتری جدید ، ثبت دامنه و انتقال دامنه را ندارند. از ۱۸ آگوست مبلغ خدمات و تمدید دامنه های قبلی به طور چشم گیری افزایش خواهد یافت و از ۱۸ نوابر امکان تمدید وجود نخواهد داشت.
مشخص نیست پس از این تاریخ و تحریم دامنه های بین المللی کاربران ایرانی چه اتفاقی بر سر این دامنه ها خواهد آمد.

با توجه به اینکه حدود ۸۰ درصد شرکت های ایران از این رجیستار جهت ثبت دامنه استفاده می نمایند پس خطری مهم در کمین وب سایت ها و فروشگاه های اینترنتی ایرانی می باشد. در حال حاضر شرکت های هاستینگ بدنبال رجیستار دیگر می باشند تا دامنه مشتریان خود را انتقال دهند.

لازم به ذکر است که رجیستار سایتی نو جوکر می باشد و هیچگونه نگرانی بابت تحریم دامنه های بین المللی برای کاربران این مجموعه وجود ندارد.

سایتی نو به صورت ۲۴ ساعته آماده انتقال دامنه های کاربران به این شرکت بدون هیچگونه هزینه اضافی می باشد . برای انتقال دامنه com. مبلغ ۳۷۰۰۰ تومان بابت تمدید یکسال انجام می گیرد.

سایتی نو آماده ارائه نمایندگی ثبت دامنه به شرکت های های هاستینگ می باشد.این شرکت ها می توانند از تخفیفات این مجموعه و رجیسستار جوکر بهره مند گردند.

اخبار تکمیلی اطلاع رسانی می گردد.

 

 

کلمات کلیدی : تحریم دامنه های بین المللی,تحریم ریسلو,تحریم دامنه com.,تحریم کاربران ایرانی,تحریم رسلو,resello,انتقال دامنه

 

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × سه =